Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa i rendësishem është opinioni për ju?

+3
Shaban Cakolli
Geri
Arla
7 posters

Shko poshtë

Sa i rendësishem është opinioni për ju? Empty Sa i rendësishem është opinioni për ju?

Mesazh nga Vizitor Sat 9 Oct 2010 - 4:09

Ndonjeher ka rendesi , dhe ndonjeher nuk na hy ne pun sepse njerzimi japin opinionin sipas deshirave te veta.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa i rendësishem është opinioni për ju? Empty Re: Sa i rendësishem është opinioni për ju?

Mesazh nga Arla Sat 9 Oct 2010 - 9:09

Derisa njerezimi japin opinione sipas deshires se tyre pse duhet te shqetesohem une!?Njeriu eshte i destinuar te ler vepren e jetes se tij pas kesaj jete.Derisa ai opinion te jete jashte mureve te shtepise sime nuk eshte bezdises dhe duke e ditur qe kesaj nuk i shmangesh dot do besh sikur nuk degjon ose sikur nuk te intereson. Gjithmone duhet te mundohemi ne radhe te pare te ndihemi mire vet ne me veprimet qe ndermarrim pastaj te mendojme si do ndihen te tjeret, por pa prekur lirine dhe privatesine e tjetrit.Nese liria ime cenohet atehere nuk kam te drejte te reagoje ne menyren me agresive te mundshme!?
Arla
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa i rendësishem është opinioni për ju? Empty Re: Sa i rendësishem është opinioni për ju?

Mesazh nga Geri Sat 9 Oct 2010 - 9:15

Deri diku oponioni njerzve , por opinioni miqve per mua esht jo pak por shum i rendesishem.
Geri
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19707
 <b>Piket</b> Piket : 23805
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa i rendësishem është opinioni për ju? Empty Re: Sa i rendësishem është opinioni për ju?

Mesazh nga Shaban Cakolli Sat 9 Oct 2010 - 10:05

opinjoni eshte si nje mal i mbushur me drunj,te drejte dhe te shtrember,per ketate drejtit eshte shume i rendesishem
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa i rendësishem është opinioni për ju? Empty Re: Sa i rendësishem është opinioni për ju?

Mesazh nga Gjimnazistja Mon 11 Oct 2010 - 5:08

Ndonjehere me duket absurde fakti qe njerezit gjejne kohe te lire edhe per te permendur emrin tim, gjejne kohe te lire edhe per te neperkembur emrin tim ashtu sic bejne edhe me emrat e shume te tjereve si une, eshte per te ardhur keq se si njerezit nuk kane menyre me te mire per te mbushur kohen e tyre vecse te merren me thashetheme apo opinione te pabaza.
Mua me intereson vetem mendimi i atyre personave qe gezojne respektin dhe besimin tim, per te tjeret nuk me intereson se cfare thone per mua, deri ne momentin qe ajo cfare ata thone per mua, bie ne veshin tim, sepse ne ate moment do te kene te bejne me mua.
Gjimnazistja
Gjimnazistja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1685
 <b>Piket</b> Piket : 1786
Regjistruar : 27/02/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : rreth e rrotull

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa i rendësishem është opinioni për ju? Empty Re: Sa i rendësishem është opinioni për ju?

Mesazh nga Jerenim Fri 24 May 2013 - 10:04

shuuuum..
Jerenim
Jerenim
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 166
 <b>Piket</b> Piket : 208
Regjistruar : 13/05/2013
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : As un nuk edi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa i rendësishem është opinioni për ju? Empty Re: Sa i rendësishem është opinioni për ju?

Mesazh nga Rozafa Wed 12 Jun 2013 - 0:27

Varet se kush e jep ate opinion dhe sa i kerkuar eshte nga ana ime, nga njerezit qe kam besim dhe qe jane prane zemres time, patjeter qe ju vleresoj opinionin, a ne raste te tjera s'me intereson fare sepse te vleresojne sipas interesit te tyre, kuptohet; pastaj une e kam dhe nje moto ne jete: "Qente le te lehin, karvani shkon perpare" Very Happy
Rozafa
Rozafa
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 77
 <b>Piket</b> Piket : 79
Regjistruar : 08/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 40
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne realitetin e shek. XXI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa i rendësishem është opinioni për ju? Empty Re: Sa i rendësishem është opinioni për ju?

Mesazh nga Burrelsja Wed 3 Jul 2013 - 4:02

smintereso hiqq kam lind me ekzistu jo thjesht me jetu
Burrelsja
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa i rendësishem është opinioni për ju? Empty Re: Sa i rendësishem është opinioni për ju?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi