Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edita - profesion të dytë gazetarinë

 :: Show Biz

Shko poshtë

Edita - profesion të dytë gazetarinë  Empty Edita - profesion të dytë gazetarinë

Mesazh nga Vizitor Thu 11 Nov 2010 - 11:09


Nëse Edita Sopjani nuk do të kishte zgjedhur muzikën si profesion, atëherë ajo do të bëhej koreografe apo gazetare.“Nëse nuk do ta kisha zgjedhur muzikën si profesionin timin, kam menduar që zgjedhja ime do të ishte të bëhem një koreografe shumë e mirë, po edhe një gazetare pse jo, meqë po e studioj tashmë këtë lami”, është shprehur Edita për Telegrafi.com.Edita - profesion të dytë gazetarinë  Editasopjani350Javë më parë Edita ka realizuar këngën “Stilin” në bashkëpunim me “Aga Sound”, dhe është ndarë shumë e kënaqur nga ky realizim.“Kënga është realizuar para pak jave nga Çekiç Blero dhe F-kay në studion Str8t Dope Entertaimant. Kënga është pëlqyer shumë nga audienca, e them këtë sepse kemi marrë shumë komente të mira në lidhje me këngën dhe klipin dhe kjo në një farë mënyre e karakterizon punën tonë. Unë personalisht brenda kësaj kohe që ka dal kënga dhe klipi kam pa që është transmetuar shpesh dhe jam e kënaqur”, ka thënë Edita. /Telegrafi/
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi