Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Letra Dashurie

+5
Geri
Adisa
Merisa
engjell a djall
Erisa
9 posters

Faqja 7 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Shko poshtë

Letra Dashurie - Faqe 7 Empty Letra Dashurie

Mesazh nga Erisa Thu 21 May 2009 - 7:09

First topic message reminder :

e panjohura... eshte e veshtire te gjesh fjale qe mund te te ngushellojne ...por po te permend nje thenie te popullit tone te mencur:

ia dha gurit
dhe u Ça...
ia dha drurit
dhe u Tha...
ia dha njeriut
dhe e Duroi...

duhet te gesh forca dhe t'a mposhtesh dhimbjen...ne menyre qe ajo, te mos te te mposhte ty...
njeriu eshte me i forte se guri dhe druri se bashku
Erisa
Erisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Letra Dashurie - Faqe 7 Empty Re: Letra Dashurie

Mesazh nga Erisa Sun 7 Jun 2009 - 9:45

E filloj ket leter me shkruar per ty me fjalet me te embla te zemres she shpirtit tim te lendura .Ne keto qaste kur e shkruaj ket leter ndjehem shum e emocjonuar me merzi me pikllim dhe vuajtje te pafund mbrenda zemres sime dhe me lot te pa ndal ne syt e mi te permalluar per nje dashuri .Gëzohem qe je shendosh e mir e po ashtu kalon, sidoqoft jeta dhe realiteti dora ime kurr nuk do te ndjej lodhje duke shkruar per ty do te vazhdoj te shkruaj do te vazhdoj te dua dhe do te shpresoj ne ty sepse shpresa kurr nuk vdes nuk di qte them ndoshta e kam humbur rrugen time te jetes dhe gjindem ne rrugen e gabuar por zoti ma hapi ket rrug deri te zemra jote .Edhe pse e kam nje ndjenj deshprimi me zemer te them te verteten se ti e meriton gezimin lumturin dhe gjith te mirat e kesaj bote sepse djem si ti nuk gjinden ne ket bot askundi beso se nuk e kam leht ta shkruaj ket leter por me detyron zemra te shkruaj dhe ta nxjerr at qe e kam ne brendsi te kesaj zemre .Kurr nuk mud tja fal vetes nese dikund gabova me ty e nuk po e di gjejen qe beri ndryshim te madh mes nesh kurr nuk deshta te te lendoj ty e as veten time gjithqka ndodhi pa planifikluar dite e mallkuar kur u dashurova ne ty .Heret e kam kuptu qe jam njeri I denuar nga zoti por arsyet e kti denimi asnjeher nuk e kuptova tash vazhdoj te qaj fatin tim qe shum e kerkova por kurr nuk e gjeta jetova me nje shpres te vdekur dhe ne shoqri te endrrave per ket pafatsi mbeta e vetmuar jeten pa ndal duke e mallkuar dhe veten e emrova mbaz asaj qe mbeta Rob I dashuris Kurr nuk desha te gaboj e para zotit te jem nje mekatare kur e di se ne ket bot jam vetem nje kalimtare E rastit qe stacionin e fundit te jetes e kam ne pragun e vdekjes per ne boten tjeter asgje ne ket bot nuk esht e perjetshme e as e pa vdekshme .Tash vazhdoj te qaj ditet e rinis qe me iken e kurr me sme kthehen prap,asnjëher ne jet nuk I deshta aventurat e as interesin qdoher dashurova me shpirt e zemer te paster , sa do qe po mundohem si duket rruget tona nuk po takohen askund se si ndihem unë tani te tregon vet letra e shkruar kurr nuk e kam menduar nje dashuri te till qe te ben te vuash me mall ne heshtje te lendojsh zemren e askujt te mos I tregosh ,qdo her kur shkruaj per ty ndihem E priveligjuar dhe krenare kur e di faktin se ti e meriton ket , e meriton nje vajz si unë te vdes per ty , kjo esht nje ndjenj qe shum me frikson se e di qka dmth ta dashuroj veq njera zemer vetem zoti mund ta di se ku perfundon rruga e loteve te mi dhe e vuajtjeve te mia nese ka perfundi diku unë kam besim tek zoti dhe jam e bindur se kesaj rradhe do te me ndihmoj ,pa dashjen e tij as ne nuk do te ishim takuar , prej se te njoha ty jeta ime mori tjeter kahje dhe kuptim ket e deshmojn edhe fjalet mia qe tash I shkruaj duke u frymezuar nga ti , Te mos harrojm se dashurin nuk e kemi obligim ndaj askujt ajo esht nje ndjenj e zemres dhe e shpirtit ndoshta une nuk e meritoj dashurin tende por nuk jam fajtor qe te dua shum me dite te tera po jetoj me plag te pa sheruara ne zemer nese zoti e ka shkruar qe une perjet te vuaj per ty dhe dashurin tende nese esht e shkruar qe kurr mos ta kaloj per te then ne kater sy ata qka ndjej ne zemer per ty nese esht shkruar per ty te qaj e te vajtoj per jet do te pajtohem me ket fakt edhe pse shum I rend per mua mos harro kurr se deri ne vdekje vetem ty te dua .Fati dhe lumturia jon nvaret nga rruga te cilen ti do ta zgjedhesh ne jet .Me fal te lutem per gjith keto fjal por nje te vertet mbaje ne zemer dhe kurr mos harro se me shpirt e zemer te don nje vajz e cila jam unë ,E di qe pas kesaj letreme nuk do te gjej forc qe te flas me ty sepse sigurisht do tme urresh pa mas por te lutem me fal se ket leter e shkruaj nga detyrimi I vuajtjeve dhe kujtimeve te mija qe kam ne zemer .Nese ke ndjenja dhe zemer kupto te verteten qe tregon kjo leter e mos me urrej .Vall qesht kjo ndjej une per ty ? nje dashuri nje pikllim nje gezim apo nje plag e pa sheruar e shpirtit tim? Do te vij nje dit qe do ta kuptosh te verteten se te kam dashur me gjith zemer por ather do te jet shum von do tme kerkosh por sdo te me gjesh askund do te gjesh vetem varrin tim me shum lule te qelura mbi te ku mbi koke do te me qendrojn kurora e dashuris qe tash per ty une ne zemren tende do te mbetem si nje dor lypsi qe troket pa ndal duke kerkuar pak dashuri do te jem e vetjmja ne endrrat e tua por do te zhdukem se shpejti dhe ti do ta kuptosh se ky nuk ishte realiteti .Shpresoj se do te gëzosh lumturin dashurin dhe fatin qe aq shum e dashte dhe se nuk do te pendohesh per padrejtsin qe ma bere mua .Nje amanet dua me ta lan pas vdekjes sime te varri im kurr mos u afro plaget qe edhe atje I mbaj te lutem mos mi trazo.Ndoshta kjo do te jet letra e fundit qe per ty po e shkruaj sepse nuk e paske merituar nje vajz si une per ty vuaj le te mbetet kjo nje mister nje ndarje e fundit per fatin qe kisha une ne dashuri pa ty tash jam si nje jetime si nje zog pa krah e si nje lot I nxir si mund ta thesh zemren time si nje got kristali ku ket une kurr se meritova nuk pata nevoj per lumturin dhe knaqsin tende te lendojsh nje zemer te pa fajshme . Këtë leter e shkruaj nga zemra per te pastruar shpirtin tim beso se tash gjindem e pa forc nuk mjafton krenaria e as shpresa qe te ma shuaj mallin per ty .Kur ta lexosh ket leter mos u ndjej krenar e as fajtor le te bej kjo leter qe ta kuptosh te verteten qe e tregon .Jeta ime tash shum ka ndryshuar ne zemer me ka mbet plaga e tradhtis ne e dashuris se humbur per jet mbeta nje rob dashurie
Erisa
Erisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Letra Dashurie - Faqe 7 Empty Re: Letra Dashurie

Mesazh nga MitrovicA Sun 7 Jun 2009 - 9:45

Ngjarje e vertet

Po ju tregoj per nje ngjarje cje eshte shum e vertet cje me ka ndodh mua ... ishte nje koh e gjate cje nje djal me luteshte cje te lidhemi bashk mirpo une nuk desha dhe nuk e pelqeja mirpo u bo shum koh e gjat cje at djali me thoehste dhe me dashuronte dhe me te filluam te flasim ne msn , une tallesha ne msn me te vetem kot flisja se me pelqente kur me fliste fjal te embla dhe ashtu folnim me ore te gjata aji me thoshte se me do e ndersa une i thosha te sheh nje tjeter se sesht per mua ai mirpo kalo nje kohe e gjat filloma te ndjej diqka per te mezi prisja cje ai te hyje ne msn te flasim edhe pse nuk e pranoja se e desha nuk e pranoja as veten nje dit biseduam gjat ne msn dhe ai me tregonte se sa me donte dhe me pyeste se pse nuk mund te jemi bashk ne te dy aj me pyete se mos kam tjeter une i thoja jo dhe kjo ishte e vertet patem bised te gjat dhe ne fund me tha me thuaj te vertetn cte ndosh me ne te dy .. une u pergjigja mos mu lut me se une sndjes asgje per ty shih nje tjeter edhe pse zembra me rihte fort per te kur ja htoja keto fjal dhe ai me tha epo mir dhe me tha tash duhet te iki aj dolin nga msn une u mberzita shum zembra me ruhte fort mendoja pse bre nuk dua te dashurohem me te ..dhe keshtu cje hyja ne msn vetem te flas prap me te te ndjehem me mir mirpo ai nuk me folte se gjithmon ai me fliste i pari e ndersa une jo mirpo kesaj here ai nuk me foli e ndersa une sdesha ta bi veten posht nuk i fola ashtu vazhdoi e njejta histori edhe disa dite te tjera dhe nje nat ndejta gjat ne msn cje te me flas ai mirpo ai nuk me foli keshtu qe e mendova ai ka tjeter nuk do te me thot më mua zembra me rrihte shum dhe ndjeja diqka si nuk di se si ta shpjegoj ate nat filluan te me dalin lot si asnjerher qaja dhe fshihesha te mos m shikoj dikush u ndejva fajtore shum se si e humba vet ate dashuri dhe ndjehem sot e sot fajtore dhe at e dua shummmmmm edhe pse askush nuk e di askushhhhh as nje shoqe askush vetem une dhe zoti edhe ju cje po e lexoni tash po ta dini eshte nje dashuri madhe shum e madhe sa nuk mund ta kupton askush dhe shpresoj se djali cje e dua nuk ka tjeter besomni ac shum e dua saqe po te me thot serisht me sy mbyllur e pranoj se e dua shum shpresoj te kemi nje fund te lumtur
MitrovicA
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Letra Dashurie - Faqe 7 Empty Re: Letra Dashurie

Mesazh nga Erisa Sun 7 Jun 2009 - 9:45

LAMTUMIR DASHURIA IME...At dit kur u ndam qanim te dy me lot ne sy,por ende kishim shpres se do te bashkohemi perseri,shpresuam keshtu nje koh shum te gjat por ne fund e kuptuam se ishte shpres e kot,kur e kuptuam ket gje ishte si vdekje per ne sepse dashuria jon nuk do te kthehet MEE...Çanim te dy si femi e kujtonim kohen qe kemi kalu bashk askush ska besu se sa shum jemi dasht...Ç`do njeri em pyt pse jemi te ndar askujt smund ti them se kush esht shkaktar...Jam strukur ne dhomen time dhe vetem po lotoj puthjet qe mi dhurove nuk po mundem ti harroj ditet qe i kaluam bashk tani po i kujtoj dashurin ton ndal gadal poe varroj....
Erisa
Erisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Letra Dashurie - Faqe 7 Empty Re: Letra Dashurie

Mesazh nga Erisa Sun 7 Jun 2009 - 9:45

Perse per mua esht fati keshtu?Pse nga njeriu qe e dua duhet mu largu?Pse kur me don dhe e dua duhet te bashkohemi?Pse ne ket dashuri duhet te lendohemi?Me duket se fati nuk esht ne anen ton sado qe e duam njeri-tjetrin ai sna bashkon por gjithnje na largon...Asnjeher skam menduar se ndodh keshtu nga njeriu qe e DU duhet mu largu???Pse ooZOT me lejove te dashurohem ne njeriun egabuar?Pse me lejove ate ta ``DUA`` pse me lejove ti shijoj buzet e ti si ta largoj pikllimin qe me ka mbet en SY...pse me lejove ti fal dashuri si ta sheroj ZEMREN qe tani u thy.... Sherim per plaget e mija je ti... qe je futur thell ne zemren time dhe qe me DASHURON.Perse askush nuk na ka treguar qe jemi ... per te mos u dashuruar?At dit kur morem vesh per ket gje ishte teper von, sepse ateher kishim filluar DASHURIN ton..Ateher kur ekuptuam Ç`do gje ndryshoj atu u shkatrrua edhe DASHURIA jon edhe pse e patem te veshtir ti themi njeri-tjetrit LAMTURMI keshtu vepruam shum ishim te piklluar sepse dashuria jon ishte e ``GABUAR``....................
Erisa
Erisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Letra Dashurie - Faqe 7 Empty Re: Letra Dashurie

Mesazh nga Erisa Sun 7 Jun 2009 - 9:46

Në Darsmën Tënde

Në Darsmen Tënde Do Te Vi Patjetër,
Por Jo Si Dasmore
Por Si Nje Plagë E Vjetër
Do Të Ulem E Vetemuar Në Një Tavolinë
Dhe Për Fatin Do Te Ngre Dollinë
Edhe E Pafutuar Në Darsëm Tënde Do Te Vijë
E Strukur E Lodhur Si Një Zog Pa Fole Do Te Rri
E Më Lotët E Mi Do Te Pi Do Te Dehem
Do Ta Bëj Për Ty E Jo Se Do Te Frehem
E Në Qoftse Pa Dashuri Do Të Më Shohësh
Mos Mu Afro Nuk Dua Të Më Njohësh
Dua Ta Kuptosh Në Hështje Këte Urim
E Unë Prap Të Qaj, Por Për Fatin Tim
E Në Qoftsë E Bukur Do Te Dukëm Përsëri
Mos Ma Thuaj , Se Nuk Dua Ta Dije
Tani Të Paktën KE Pakës Mëshirë
Po Të Lutëm Fëmis tE Parë
Vëja Emrin E Dashuries Së Vrarë!!
Erisa
Erisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Letra Dashurie - Faqe 7 Empty Re: Letra Dashurie

Mesazh nga MitrovicA Sun 7 Jun 2009 - 9:46

e rende esht vetmija e keqe esht tradhtija ate qe dashuron kurr mos e tradheto se dashurija e vertet nuk osht edhe e let ..........
MitrovicA
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Letra Dashurie - Faqe 7 Empty Re: Letra Dashurie

Mesazh nga MitrovicA Sun 7 Jun 2009 - 9:47

Latina_Tetovare shkruajti:Në Darsmën Tënde

Në Darsmen Tënde Do Te Vi Patjetër,
Por Jo Si Dasmore
Por Si Nje Plagë E Vjetër
Do Të Ulem E Vetemuar Në Një Tavolinë
Dhe Për Fatin Do Te Ngre Dollinë
Edhe E Pafutuar Në Darsëm Tënde Do Te Vijë
E Strukur E Lodhur Si Një Zog Pa Fole Do Te Rri
E Më Lotët E Mi Do Te Pi Do Te Dehem
Do Ta Bëj Për Ty E Jo Se Do Te Frehem
E Në Qoftse Pa Dashuri Do Të Më Shohësh
Mos Mu Afro Nuk Dua Të Më Njohësh
Dua Ta Kuptosh Në Hështje Këte Urim
E Unë Prap Të Qaj, Por Për Fatin Tim
E Në Qoftsë E Bukur Do Te Dukëm Përsëri
Mos Ma Thuaj , Se Nuk Dua Ta Dije
Tani Të Paktën KE Pakës Mëshirë
Po Të Lutëm Fëmis tE Parë
Vëja Emrin E Dashuries Së Vrarë!!

shum ebukur eshte kjo une e kam ndegjuar edhe ne keng
MitrovicA
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Letra Dashurie - Faqe 7 Empty Re: Letra Dashurie

Mesazh nga Kacurelja Sun 7 Jun 2009 - 11:03

MitrovicA shkruajti:ojkacurele prej kur ja ke fillu me shkru keshtu oj qeke
shuj more hahahaha :08:
Kacurelja
Kacurelja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1531
 <b>Piket</b> Piket : 1541
Regjistruar : 07/05/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Prague

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Bernadetta.Bubba

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Letra Dashurie - Faqe 7 Empty Re: Letra Dashurie

Mesazh nga MitrovicA Sun 7 Jun 2009 - 11:04

Kacurelja shkruajti:
MitrovicA shkruajti:ojkacurele prej kur ja ke fillu me shkru keshtu oj qeke
shuj more hahahaha :08:


ps emore bashk me pelqyn ato letrat e tua :014:
MitrovicA
MitrovicA
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3880
 <b>Piket</b> Piket : 3966
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Letra Dashurie - Faqe 7 Empty Re: Letra Dashurie

Mesazh nga Kacurelja Sun 7 Jun 2009 - 11:05

MitrovicA shkruajti:
Kacurelja shkruajti:
MitrovicA shkruajti:ojkacurele prej kur ja ke fillu me shkru keshtu oj qeke
shuj more hahahaha :08:


ps emore bashk me pelqyn ato letrat e tua :014:
po a ani mir shum hahahaha
Kacurelja
Kacurelja
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1531
 <b>Piket</b> Piket : 1541
Regjistruar : 07/05/2009
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Prague

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/Bernadetta.Bubba

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Letra Dashurie - Faqe 7 Empty Re: Letra Dashurie

Mesazh nga Vizitor Sun 22 Aug 2010 - 0:14

NJë LETËR DASHURIE.
Jam ulur perballë dritares, jashtë filloi te bie shi;kam menduar shume për ty këto ditë dhe mund të them qe më mungon shume.Sa shumë mendime më vijnë ne kokë dhe sillen rrotull,është kujtimi yt. Shpesh më duket se do hysh ne derë me buzeqeshjen tënde si të mos kishe ikur kurre.Por ky iluzion ikën aq shpejt ashtu siç dhe vjen dhe kthehem në realitet, nuk je këtu dhe nuk do jesh më.Faji dhe pendimi më ndjekin. Përse , përse nuk të thashë sa shume që të doja?Sot je shumë larg meje,dëshiroj shumë të merrja dorën tënde dhë të ulesha bashkë me ty,pa thënë asnjë fjalë me gojë dhe të thosha gjithçka më zemër.Në fakt më jep ankth kjo largesi, po të mundja në këtë moment do isha në krahun tënd, të të thosha që je shume i rëndësishem për mua dhe që të adhuroj.E di se pse nuk ta kam thënë asnjëherë? Pergjigja është e thjeshtë, sepse mendoja se ndoshta fjalet ishin tepër.Po vuaj shume që nga ikja jote, më dhemb në shpirt që nuk jam afër teje dhe për më shumë sepse nuk të thashë kurrë atë se sa të doja prandaj dhe sot po e shkruaj kete letër.Kam nevoje të qaj , të shfryj,sepse nëqoftë se vazhdoj që para te tjerëve të dukem sikur jam mirë, sikur asgjë nuk më preokupon,trishtimi që më hap një boshllëk gjithmonë e më të thellë në shpirtin tim do me shkatërroj.Perse nuk kthehesh tani? Kam nevojë për ty për të vazhduar të jetoj.Do isha shumë e lumtur po të mund të shihja përditë pasqyrimin tim në sytë e tu ,te dëgjoja zërin tënd që të shqiptonte emrin tim, të thithja ajrin që thith ti, vetem me këto do ndihesha mirë dhe të siguroj që do ndihesha e lumtur.Nëqoftë se e lexon këtë letër , do ta shohësh se çdo fjalë e shkruar në të është një lot dhe një frymëmarrje dashurie per ty(megjithëse e di që nuk kë për ta lexuar kurrë).Sa mirë do ishte sikur ta kisha shkruar më pare këtë letër sepse, nuk do ikje pa e ditur sa të doja .
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Letra Dashurie - Faqe 7 Empty Re: Letra Dashurie

Mesazh nga Lavrenta Sun 22 Aug 2010 - 4:26

Per ty




Une di qe e gjith kjo,qka une e them ka per te mbetun ketu.Ti s'ke per ta ditur asnjeher ...Si shume gjana tjera qe nuk i di...Sa kohe ka kaluar qe nuk te kam pare???dhe mua me duket se cdo nate je me mua?!Sa kohe ka qe nuke e kam ndjerre frymarrjen tende dhe me duket se ne cdo frymarrje se je aty?!Sa koh ka kaluar qe s'te kam degjuare zerin tek me flet?!Sa kohe ka kaluar ....sa e sa.........
Koha nuke po me ben te harroj,nganjeher me duket se jam une ajo qe ja imponoi vetes (dhe qe nuk dua te harroj)
Eci vazhdoi te ec per te mos shiku kohen mbrapa,mundohem .....po kam frige edhe te bej hapa,,,dhe ndalem ,nuk mund te vendos ende te ec apo te qendroi aty...heren e fundit qe te pashe dhe kure u largova nga ti?Qendroja ne kembe,me dridheshin duarte(dhe i futa ne xhepa) per mos ta vrejt ti qe une po dridhem nga friga qe ti po ik....Dhe ate dite kure te pashe ne rruge dhe nuke te fola,beja sikure nuke njihja (dhe fshina lotet) qe me rrjedhen nga gzimi qe te pashe...mbase ishte me mire keshtu?!Ndoshta Po ndoshta JO????Nuke di me asgje ,jam teper e hutuar dhe kam aq shume frig.................te bej cdo hap perpara .........
E di vetem nje gje:TE DUA ,e di se do doja te kisha ketu e ti thoja te gjitha..kam frige se do vdes pa te treguar se qka ndodhe mbrenda meje...Po e di qe nuke ja vlen ,nuk ja vlen te dish cdo gje!?
Ndoshta me duhet te eci vetem,edhe pse cdo moment me kujtohesh ti?!Edhe pse ne cdo kenge te gjej ty!edhe pse ne cdo rruge qe eci degjoi hapat e tu te lehte sikure dikure qe ecen aty....cdo gje me kujton ty ....e di se une i nderlikoje gjanat ,,,por e di dhe jam e sigurte i vetmi njeri ne ket bote jam une qe te dua ashtu siq je(dhe me thellsin e zemres )


.............me mall te perqafoi ...............
Lavrenta
Lavrenta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 714
 <b>Piket</b> Piket : 726
Regjistruar : 13/08/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Letra Dashurie - Faqe 7 Empty Re: Letra Dashurie

Mesazh nga Shpejtimi Wed 10 Nov 2010 - 16:11

me gjith qef do te shkruaj nje leter dashurije po kujt te ja dedikoj se?
Shpejtimi
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Letra Dashurie - Faqe 7 Empty Re: Letra Dashurie

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 7 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi