Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angli: Prindërit të irrituar nga mësuesja sexy

Shko poshtë

Angli: Prindërit të irrituar nga mësuesja sexy Empty Angli: Prindërit të irrituar nga mësuesja sexy

Mesazh nga Dewil Fri 22 Oct 2010 - 5:08

Angli: Prindërit të irrituar nga mësuesja sexy Ileana-286x300

Një mësuese SEXY ka zemëruar prindërit në një shkollë të rreptë katolike, pasi nxënësit gjetën disa pamje mjaft të “ nxehta ” të saj në internet.

Ish mbretëresha e bukurisë, Ileana Tacconelli, 28 vjeçe, që ka tre diploma, ka shkaktuar një stuhi pasi doli se ajo kishte punuar më parë si një modele mjaft magjepse dhe tërheqëse.

Një nënë e inatosur ka tërhequr vajzën e saj nga shkolla, mirëpo prindërit tjerë, kryesisht baballarë, kanë qëndruar në anën e profesoreshës.

Polemika shpërtheu pasi një mama ishte ankuar të kreu i shkollës së lartë katolike “ San Carlo “, duke pretenduar se Ileana ishte “shumë atraktive” dhe “zbavitëse “.

Zjarrit i është shtuar vaj më shumë, pasi është gjetur një video e saj ku shfaqet me pantollona të nxehta dhe me një dolli alkoolike, si dhe fotografitë tërheqëse që i ishin bërë me një uniformë policore.

“ Në qoft se unë do të kisha dashur të jem një modele apo një këngëtare e klubeve do të isha bërë kur isha e re dhe më e bukur, por unë kam dashur të bëhem mësimdhënëse “, tha Ileana në lidhje me ngjarjen.
Dewil
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi