Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i?

4 posters

Shko poshtë

Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i? Empty Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i?

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 6:08

Kritikat jo gjithmon jan pozitive, jan disa gjera qe duhet te ecim pa i pare dhe jo menjeher te kritikojm, pastaj lindin dhe problemet e tjera llafe pa mabrim ku vjen deri te shkatrrimi i nje lidhje, ndonjeher kritikat na hyne ne pune qe nga kritika mesojm se ku e kemi gabim dhe ku duhet te kemi kujdes ne Jete.



Ju si mendoni?

Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i? Empty Re: Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i?

Mesazh nga Arla Wed 13 Oct 2010 - 6:34

Per mua nuk vlejne nese nuk e shoh une qe e kam gabim vete.Te dashurit/ dashurat thyejne rekorde per kritika.
Arla
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i? Empty Re: Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i?

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 6:37

Ne shume pak raste degjoj kritikat,sepse askush me mire se une nuk e di jeten time,une jetoj per vete dhe kritikoj veten ne menyren time ashtu si mundem e si di..!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i? Empty Re: Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i?

Mesazh nga Eleonora Wed 13 Oct 2010 - 8:21

gjithsesi nga njeriy yt kritikat te prekin,te lendojne dhe mund te prishin e nje marredhenie ne fund
Eleonora
Eleonora
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 191
 <b>Piket</b> Piket : 192
Regjistruar : 13/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i? Empty Re: Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i?

Mesazh nga Vizitor Wed 27 Apr 2011 - 4:24

Kritika eshte e pranushme vetem n.q.s jam ne gabim ka te drejt te me kritikoj, por dhe kritikat kan pasojat e veta ku per nje gabim mund te prishet gjithqka qe ke ndertuar nje dashuri e ter.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i? Empty Re: Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i?

Mesazh nga Αρτεμης Wed 27 Apr 2011 - 8:56

nese esht fakt do vihesha ne pozite ne te kunderten ndoshta kishim nje zenke te vogel por pa zenka ska dashuri fundja.... syrin
Αρτεμης
Αρτεμης
Administrator Forumi
Administrator Forumi

<b>Postime</b> Postime : 415
 <b>Piket</b> Piket : 421
Regjistruar : 01/03/2011
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : as ne toke as ne qiell

http://engjujtshqiptare.forumotion.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i? Empty Re: Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i?

Mesazh nga Burrelsja Sun 16 Jun 2013 - 17:43

skam jo x gje ndaj me mir spo pergjigjem
Burrelsja
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i? Empty Re: Sa ndikojne kritikat ne dashuri nga i/e dashura/i?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi