Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8 gënjeshtrat më të shpeshta të meshkujve

 :: Show Biz :: Lifestyle

Shko poshtë

8 gënjeshtrat më të shpeshta të meshkujve Empty 8 gënjeshtrat më të shpeshta të meshkujve

Mesazh nga Dewil Mon 23 Aug 2010 - 12:51

8 gënjeshtrat më të shpeshta të meshkujve Burra-genjeshtra
Tashmë është më se e vërtetë se burrat nuk e kanë edhe aq të vështirë të gënjejnë gratë e tyre, sidomos nëse ngelen ngusht. Albeu.com zgjodhi 8 gënjeshtrat që burrat i përsërisin më së shpeshti:



- Meshkujt sapo fillojnë të argëtohen me shoqërinë, bie celulari. Ajo që thotë një mashkull është: "Jam në shtëpi pas 5 minutash" (Pas gjysmë ore mbyll celularin fare dhe kur kthehet në shtëpi pas disa orësh, thotë që i kishte rënë bateria)

- "Do të marr në telefon" (harroje se s′ka për të marrë ndonjëherë)

- Pas çdo seksi thotë: "Ky ishte seksi më i mirë që kam bërë deri më tani"

- Asjëherë nuk thotë "Më pëlqen" por që në fillim i bie shkrutë duke thënë "Të dua shumë". Në fakt dashuria është një gjë që shtohet me kohë dhe realisht të arrish të thuash "Të dua" do një çikë kohë.

- "Nuk jam i martuar" janë fjalët që i thonë gjithmonë kur janë pa gruan me vete.

- "S′ke faj ti, unë jam fajtori", në fakt do të thotë "Ti e ke fajin, po s′kam çtë bëj".

- "Këtë s′ja kam thënë askujt më parë" (Ta dish që u ka thënë dhjetëra të tjerëve)

- "Sa shumë që e dua familjen tënde" (E thotë nga halli)
Dewil
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Show Biz :: Lifestyle

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi