Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nora - së shpejti me videoklip të ri

 :: Show Biz

Shko poshtë

Nora - së shpejti me videoklip të ri  Empty Nora - së shpejti me videoklip të ri

Mesazh nga Vizitor Fri 3 Sep 2010 - 0:05


Nora Istrefi ka premtuar edhe një videoklip të ri muajin e ardhshëm, sapo të shijojë ca kohë pushim nga vera e ngjeshur. “Momentalisht jam duke pushuar, por besoj se pas një muaji do të lansoj edhe një video-klip të ri”, ka thënë Nora për Telegrafi. Këngëtarja kosovare, e cila javë më parë realizoi videoklipin në bashkëpunim me hip-hop grupin TDS, është shprehur për Telegrafi.com se është shumë e kënaqur me suksesin e këngës.“Bashkëpunimi me grupin ‘TDC’ ka rrjedhur shumë natyrshëm. Jam ndarë shumë e kënaqur me tre djelmoshat dhe ndihem shumë e kënaqur që kjo këngë është duke korrur shumë sukses”, ka shtuar këngëtarja. Ndërsa sa i përket martesës, Nora ka thënë se njëherë përnjëherë nuk ka asnjë plan, por sigurisht se në të ardhmen e afërt ajo do ta kurorëzojë fejesën e saj me Robertin edhe me martesë. /Telegrafi/
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi