Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush lëndohet më shumë nga shkatërrimi i një dashurie?

4 posters

Shko poshtë

Kush lëndohet më shumë nga shkatërrimi i një dashurie? Empty Kush lëndohet më shumë nga shkatërrimi i një dashurie?

Mesazh nga Erisa Sat 23 May 2009 - 19:53

kisha dashur te di me shum rreth ksaj teme sepse a jemi te gjith te njet dhe a lendohemi njet apo dashurojm njet mendimi juaj i sinqert do të ishte një gjë me shum për te vazhduar me tej dhe do të letsonte lendimet e te tjerve
Erisa
Erisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush lëndohet më shumë nga shkatërrimi i një dashurie? Empty Re: Kush lëndohet më shumë nga shkatërrimi i një dashurie?

Mesazh nga Miri Sat 23 May 2009 - 19:55

Varet se si jan rrethanat te du palet lendohen
Miri
Miri
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1299
 <b>Piket</b> Piket : 1368
Regjistruar : 25/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush lëndohet më shumë nga shkatërrimi i një dashurie? Empty Re: Kush lëndohet më shumë nga shkatërrimi i një dashurie?

Mesazh nga Erisa Sat 23 May 2009 - 19:56

Shkalla e lendimit varet nga shkalla e dashurise....sa ma shume ta duash aq ma shume edhe vrahesh kur nuk te ec mire apo kur prishesh .....
Gjithashtu varet nga personi sepse disa persona i marrin gjera te tilla me lehte e disa te tjere preken me shume...
Por gjithsesi kur njeriu perjeton dicka te vertete ja vlen te rrezikosh edhe te lendohesh...sepse ke jetuar dicka qe s'do e harrosh kurre ...ke perjetuar dicka te bukur ne jeten tende...me nje fjale e ndjen se po jeton.. Zemra
Erisa
Erisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 12061
 <b>Piket</b> Piket : 12694
Regjistruar : 24/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Fier

http://www.hapesira.forumotion.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush lëndohet më shumë nga shkatërrimi i një dashurie? Empty Re: Kush lëndohet më shumë nga shkatërrimi i një dashurie?

Mesazh nga Merisa Sat 23 May 2009 - 19:56

nese ka qene dashuri e vertet lendohen te dy palet
Merisa
Merisa
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 8930
 <b>Piket</b> Piket : 9170
Regjistruar : 26/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne zemren e...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush lëndohet më shumë nga shkatërrimi i një dashurie? Empty Re: Kush lëndohet më shumë nga shkatërrimi i një dashurie?

Mesazh nga Vizitor Wed 25 Aug 2010 - 4:15

Lendimi , nese njerzit dashurojn me te vertet dhe me mbrendesin e shpirtit ,ata jan qe lendohen, ndersa ata qe e kan dashurin si puna e nje loje llotarie fitova mir sfitova hajt ma do te thot lendim per ta nuk ka ,pra jan te dy gjinit ne te dyja pozicionet , ai qe dashuron me vertet dhe me sinqeitet dhe lendohet qoft femer apo mashkull ,ndersa ne te kundertetn thjesht ndoshta eshte nje hobi dhe kaq!!!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush lëndohet më shumë nga shkatërrimi i një dashurie? Empty Re: Kush lëndohet më shumë nga shkatërrimi i një dashurie?

Mesazh nga Shpejtimi Wed 10 Nov 2010 - 15:58

per mendimin tim qe te dy njejt veq ne raste te veqanta ai qe tradhton e vazhdon me tjetren ai nuk lendohet fare i lenduari mbetet ai i tradhetuari jo ai qe ka tradhetuar e vazhdon te jet me tjeter kend sepse per deri sa ai po vazhdon me tjetren ai eshte i lumtur me tjetren....
Shpejtimi
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush lëndohet më shumë nga shkatërrimi i një dashurie? Empty Re: Kush lëndohet më shumë nga shkatërrimi i një dashurie?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi