Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paraqitet versioni luksoz i Samsung Galaxy Tab

Shko poshtë

Paraqitet versioni luksoz i Samsung Galaxy Tab  Empty Paraqitet versioni luksoz i Samsung Galaxy Tab

Mesazh nga Dewil Mon 13 Dec 2010 - 7:33

Paraqitet versioni luksoz i Samsung Galaxy Tab  F.1213175324770_m

Nëse dëshironi një model më unik se sa versioni standard i tabletit Galaxy Tab (i cili bazohet në Android), atëherë kompania Samsung ua ofron një zgjidhje për këtë.

Samsung Galaxy Tab Luxury Edition do të jetë në dispozicion për shitje nga 15 dhjetori 2010 deri më 31 janar 2011.

Samsung Galaxy Tab Luxury Edition është pothuajse një kopje më shumë e tabletit të famshëm të Samsung, modelit të thjeshtë Samsung Galaxy Tab, mirëpo modeli luksoz përbëhet nga një mbështjellës prej lëkure, për të cilin ju duhet të paguani rreth 990 dollarë.

Pranda, nëse me të vërtetë jeni të interesuar të paguani rreth 400 dollarë më shumë për një mbështjellës lëkure dhe kufje me Bluetooth, atëherë ky është tableti jua, mirëpo me të vërtetë nuk duket se Samsung ka një ofertë të mirë për adhuruesit e këtij tableti. / Telegrafi /
Dewil
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi