Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HI..........JAM NJE ANTAR I RI..................JU PERSHENDESH TE GJITH JU............

2 posters

Shko poshtë

HI..........JAM NJE ANTAR I RI..................JU PERSHENDESH TE GJITH JU............ Empty HI..........JAM NJE ANTAR I RI..................JU PERSHENDESH TE GJITH JU............

Mesazh nga Gezimi** Fri 26 Nov 2010 - 4:34

GEZIMI
Gezimi**
Gezimi**
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1
 <b>Piket</b> Piket : 3
Regjistruar : 26/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HI..........JAM NJE ANTAR I RI..................JU PERSHENDESH TE GJITH JU............ Empty Re: HI..........JAM NJE ANTAR I RI..................JU PERSHENDESH TE GJITH JU............

Mesazh nga Gentta Fri 26 Nov 2010 - 4:39

Mire se erdhe gezim shpresoj tja kalosh mire mes nesh HI..........JAM NJE ANTAR I RI..................JU PERSHENDESH TE GJITH JU............ 474374
Gentta
Gentta
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 5553
 <b>Piket</b> Piket : 5573
Regjistruar : 11/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : se di

Mbrapsht në krye Shko poshtë

HI..........JAM NJE ANTAR I RI..................JU PERSHENDESH TE GJITH JU............ Empty Re: HI..........JAM NJE ANTAR I RI..................JU PERSHENDESH TE GJITH JU............

Mesazh nga Vizitor Fri 26 Nov 2010 - 5:09

Mire se erdhe Gezim te uroj te ja kalosh mir ne mes neshe. HI..........JAM NJE ANTAR I RI..................JU PERSHENDESH TE GJITH JU............ 3268
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

HI..........JAM NJE ANTAR I RI..................JU PERSHENDESH TE GJITH JU............ Empty Re: HI..........JAM NJE ANTAR I RI..................JU PERSHENDESH TE GJITH JU............

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi