Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie??

3 posters

Shko poshtë

Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie?? Empty Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie??

Mesazh nga Vizitor Sun 14 Nov 2010 - 1:54

Jane shume gjera, ndodhta friga nga tradhetia, mos besimi dhe ne fund humbja e personit qe e keni per Zemres!!


Po per ju?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie?? Empty Re: Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie??

Mesazh nga Shpejtimi Tue 16 Nov 2010 - 15:51

Mua me treb ajo qe dua kurr mos te me te ralizohet e te me behet realitet....e sa per besim kam besim te plot tek X person....sepse une nese dua dike e dua me shpirt e pa interes e pa hile sepse veq nje her X person te me jep veq nje shanc ne jet kurr nuk do ta tradhetoj veq me ate X person do jetoj nuk kam bere tradheti as nuk po bej sa jam beqar kam moralin e fort e do bej pastaj pasi qe te martohem? jo kurr sepse kam koken lart se jam i paster ne moral....le te shaj e te flas kush do per mua per jeten time private une jam ai qe kam koken lart e nuk ma nin per askend se e njof vet veten se jam i paster...
Shpejtimi
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie?? Empty Re: Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie??

Mesazh nga Vizitor Sat 1 Jan 2011 - 0:12

E kame then shume here se Genjeshtra eshte temeli i te gjitha mundesive te liga ne jete po dhe ne dashuri, dhe kjo gje me tremb gjithmon, sepse ka njerz qe nuk kan me cfar te merren dhe e kan per hobi te luajne me ndjenjat e njerzve , ku shume dashuri kan rezultuar si te tilla , jo gjithmon hasim me njerz te sinqert, dhe gjithmon ai i sinqerti e peson ku per genjeshtarin eshte veq se nje loj dhe nje genjeshter e bukurr dhe ne fakt ai person qe na paraqitet si nje person i till ne fund del qe ai/ajo nuk ekziston fare, gjithmon dashurin e tremb nje gje e till pra (Genjeshtra).!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie?? Empty Re: Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie??

Mesazh nga Shpejtimi Sat 1 Jan 2011 - 14:23

Princcesha shkruajti:E kame then shume here se Genjeshtra eshte temeli i te gjitha mundesive te liga ne jete po dhe ne dashuri, dhe kjo gje me tremb gjithmon, sepse ka njerz qe nuk kan me cfar te merren dhe e kan per hobi te luajne me ndjenjat e njerzve , ku shume dashuri kan rezultuar si te tilla , jo gjithmon hasim me njerz te sinqert, dhe gjithmon ai i sinqerti e peson ku per genjeshtarin eshte veq se nje loj dhe nje genjeshter e bukurr dhe ne fakt ai person qe na paraqitet si nje person i till ne fund del qe ai/ajo nuk ekziston fare, gjithmon dashurin e tremb nje gje e till pra (Genjeshtra).!
edhe une pajtohem me mendimin tend....
Shpejtimi
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie?? Empty Re: Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie??

Mesazh nga Vizitor Tue 8 Mar 2011 - 9:10

Harresa.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie?? Empty Re: Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie??

Mesazh nga Vizitor Thu 17 Mar 2011 - 2:00

Kam frik se mos behemi tre persona ne nje lidhje........
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie?? Empty Re: Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie??

Mesazh nga Rozafa Sun 9 Jun 2013 - 16:55

Mos te qenit vetvetja, me tremb jashte mase.. Shocked
Rozafa
Rozafa
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 77
 <b>Piket</b> Piket : 79
Regjistruar : 08/06/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 40
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne realitetin e shek. XXI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie?? Empty Re: Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie??

Mesazh nga Burrelsja Sat 15 Jun 2013 - 18:30

tradhtia e genjeshtrat
Burrelsja
Burrelsja
VIP
VIP

<b>Postime</b> Postime : 494
 <b>Piket</b> Piket : 496
Regjistruar : 26/03/2013
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie?? Empty Re: Cila është ajo gjë çë ju tremb në një lidhje dashurie??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi