Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ryva bëhet gati për xhirimet e vitit të ri

 :: Show Biz

Shko poshtë

Ryva bëhet gati për xhirimet e vitit të ri  Empty Ryva bëhet gati për xhirimet e vitit të ri

Mesazh nga Geri Sat 6 Nov 2010 - 5:51


Këngëtarja dhe aktorja kosovare Ryva Kajtazi thotë kënga e saj e radhës do të jetë më ritmike.Gjatë një prononcimi për Telegrafi.com, Ryva thotë se aktualisht ajo është duke punuar në xhirimet për festat e fundvitit, ndërsa do të sjellë dhuratë për fansat e saj një këngë ritmike, e cila pas festave do të shoqërohet edhe me një videoklip të ri.“Jam e angazhuar për xhirimet e vitit të ri. Jam në përfundim e sipër të një kënge ritmike dhe jam duke bashkëpunuar me Florent Boshnjakun. Mendoj që në fund të vitit kënga do të jetë e përfunduar ndërsa pas Vitit të Ri besoj që edhe videoklipi do t’i bashkëngjitet”, ka pohuar Ryva.
Përveç me muzikë, Ryva vazhdon të jetë e angazhuar edhe në aktrim, me serialin “SpitaliKs”.“Në profesionin tim i cili është aktrimi, momentalisht jam e angazhuar vetëm me xhirimet e serilat “SpitaliKs”, ka përfunduar Ryva. /Telegrafi/
Geri
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19707
 <b>Piket</b> Piket : 23805
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi