Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo?

+3
Dewil
Shaban Cakolli
Bani
7 posters

Shko poshtë

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? Empty Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo?

Mesazh nga Vizitor Fri 29 Oct 2010 - 2:26

Te them te drejten me teper frigohem nga miqesia e tij/saj sepse mund te jete nje miqesi e rrejshme ,ka njerz qe paraqiten shuem te dashur te embel te betohen qe jan te sinqert eshte thjesht kjo friga sepse nuk e shef me nje fjae qe eshte armik kur ka fjale te embla, dhe mbrapa ta ben gropen, ndera demi eshte nje gje qe shifet keshtu mendoj un dhe besoj qe demi regullohet por prap se prap nuk harrohet kurr , ndera nje miqesi e llastuar mund te ken nje rrezik te madhe!!!

Po ju ca mendoni?


Edituar për herë të fundit nga Princcesha në Fri 29 Oct 2010 - 4:05, edituar 1 herë gjithsej
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? Empty Re: Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo?

Mesazh nga Bani Fri 29 Oct 2010 - 3:13

une mendoj o viol qe ti do dru i her te zesh mend mire , hahahha Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? 113215
Bani
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? Empty Re: Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo?

Mesazh nga Vizitor Fri 29 Oct 2010 - 4:54

Bani shkruajti:une mendoj o viol qe ti do Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? 669146 i her te zesh mend mire , hahahha Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? 113215

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? 418232 Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? 418232 Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? 418232 Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? 418232 Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? 418232 po provoje iher Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? 559340 Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? 559340 Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? 559340

Un mendoje ate qe kam shkrujt me lart, nuk nderroj mendje Very Happy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? Empty Re: Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo?

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 29 Oct 2010 - 4:57

nuk ka miqesi me armikun,kujdes
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? Empty Re: Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo?

Mesazh nga Dewil Fri 29 Oct 2010 - 4:57

pajtohem me mendimin e Violes, tradhetia e Mikut esht me e rend se e armikut ;)
Dewil
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? Empty Re: Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo?

Mesazh nga Vizitor Fri 29 Oct 2010 - 4:59

Shaban Cakolli shkruajti:nuk ka miqesi me armikun,kujdes

kete e dim zoti shaban por pytja ka nje kahje tjeter, sepse sot plot persona te shtiren si miq te ofrojne miqesi pa e kuptuar ti se ai ajo eshte armiku jot ky eshte kuptimi dhe nese te ben dem e njef me leht qe eshte armik po me shrtirje si mik i embel e ke te veshtir ta kuptosh se eshte armik ,prandaj them se kam frig nga njerz te till.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? Empty Re: Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo?

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 29 Oct 2010 - 5:01

e kuptoja une kete,ka ardhur koha ti njohim miq/armiq
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 3445
 <b>Piket</b> Piket : 3590
Regjistruar : 24/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? Empty Re: Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo?

Mesazh nga Arla Mon 22 Nov 2010 - 10:01

Te mos egzistonte frika dhe rreziku ne njerezit nuk do kishim evoluar, do vazhdonim te jetonim ne komunitet mes shpellave duke ju zene prite kafsheve te egra e duke u kacafytur.Pra frika dhe rreziku ben qe te krijojme cdo dite mjete mbrojtese dhe te zhvillojme aftesite.Megjithese sot jetojme ne nje bote te qyteteruar me njerez te paqytetruar kemi aftesuar ne perfeksion marifete qe ndoshta do ishte e kote ti permendja.Ajo qe une do thoja eshte armikut mos i'u frikeso se ai eshte shumefish i frikesuar nga ty.Miqesine mund t'ia pranosh ne raste teper te rralle kur do te ngazellesh shpirtin.
Arla
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? Empty Re: Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo?

Mesazh nga Geri Mon 22 Nov 2010 - 10:09

Normale nga e armikut sepse kote nuk e quaj armik e ruaj dhe me ruan cdo kohe dhe i trembem cdo gjeje qe ai x person ben.
Miqesin qe kur e zgjedh ose e fus ne rrjetin time miqesor e kam besim nuk mendoj qe do ju trembem dhe n.q.s ben nje gje qe me lendo ta dij qe ja ka ber veten dhe jo mua , miqesia esht miqesi dhe armiku , armik.
Geri
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19707
 <b>Piket</b> Piket : 23805
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? Empty Re: Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo?

Mesazh nga DinnY Thu 9 Dec 2010 - 22:56

Pajtohem plotesisht me ate cka ka postuar Princesha.

Me mire nje armik te fort se sa nje mik te dobet - gje qe aludon ne tradhti miqsie e cila nuk falet kurr.
DinnY
DinnY
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 7
 <b>Piket</b> Piket : 14
Regjistruar : 28/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? Empty Re: Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo?

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Dec 2010 - 2:36

Une do i frikesohesha miqesis qe ai/ajo me ofron,se nga armiku nuk pritet diqka e mire perveq se te kqijave qe ai mund te bej!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? Empty Re: Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo?

Mesazh nga Niku Sat 11 Dec 2010 - 6:26

nje fjal thot me shum i kam frik mikut qe me perqafon sesa armikut qe me kercenon dhe un do te thuja qe me shum frik i kam mikut qe me perqafon
Niku
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo? Empty Re: Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju ofron ai/ajo?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi