Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush është më rendesishme pytja apo pergjigja?

2 posters

Shko poshtë

Kush është më rendesishme pytja apo pergjigja? Empty Kush është më rendesishme pytja apo pergjigja?

Mesazh nga Vizitor Tue 19 Oct 2010 - 8:56

Kush është më rendesishme pytja apo pergjigja?

Pytja eshte gjithmon e menqur,por pergjigja ka rendesi se qfar dhe si te servohet.

si mendoni juve?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush është më rendesishme pytja apo pergjigja? Empty Re: Kush është më rendesishme pytja apo pergjigja?

Mesazh nga Vizitor Tue 19 Oct 2010 - 22:32

Pa pyetje s'mund te kete pergjigje,por dhe pyetja duhet te kete nje motiv qe pergjigja te jete ashtu si duhet.!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush është më rendesishme pytja apo pergjigja? Empty Re: Kush është më rendesishme pytja apo pergjigja?

Mesazh nga Dewil Wed 20 Oct 2010 - 4:17

un mendoj se kan rendesin e njejt per te mar nje pergjigje te mir duhet te besh pyetjen siq duhet .
Dewil
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush është më rendesishme pytja apo pergjigja? Empty Re: Kush është më rendesishme pytja apo pergjigja?

Mesazh nga Vizitor Thu 21 Oct 2010 - 4:54

Pytja thone qe eshte e menqur,sepse ai qe pyte meson diqka dhe pergjigja eshte e rendesishme se ne qfare sfere na dhurohet gjithashtu ne shumten e rasteve jan shume interesante!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush është më rendesishme pytja apo pergjigja? Empty Re: Kush është më rendesishme pytja apo pergjigja?

Mesazh nga Niku Thu 21 Oct 2010 - 5:00

mendoj qe pyetja esht me e mir nje njeri qe pyet esht dicka e mir sepse nuk esht keq te pyesesh sa e sa me shum te pyesesh e te dish me shum gjera qe ti si din ndersa pergjigja esht shum e thjesht po shum e nderlikuar
Niku
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush është më rendesishme pytja apo pergjigja? Empty Re: Kush është më rendesishme pytja apo pergjigja?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi