Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tre gjërat më të rëndësishme në jetë

3 posters

 :: Show Biz :: Lifestyle

Shko poshtë

 Tre gjërat më të rëndësishme në jetë Empty Tre gjërat më të rëndësishme në jetë

Mesazh nga Dewil Fri 1 Oct 2010 - 3:58

 Tre gjërat më të rëndësishme në jetë Jeta Jeta është një dhuratë e çmueshme. Me rëndësi është që në kohë tëmësojmë si ta jetojmë pasi që hapsirë për pendim nuk do të ketë.Kënaquni në cdo moment. Vlersojeni… çdo sekond. Portali Shqipmedia.comju bën me dije të keni parasysh çdoherë këto 3 gjëra:• Tre gjërat në jetë të cilat në qoftë se njëherë ikin, nuk do të kthehen më: Koha, fjalët, mundësia.
• Tre gjërat në jetë të cilat mund të u’a shkatërrojnë personalitetin: hidhërimi, krenaria dhe paaftësia për të falur.
Tre gjërat në jetë të cilat askush nuk guxon ti humbas: shpresën, paqen, respektin.
• Tre gjërat më të çmueshme në jetë: dashuria, familja dhe shoqëria, mirsjellja.
• Tre gjërat në jetë të cilat nuk janë të caktuara: fati, suksesi, ëndrra – dëshirat.
• Tre gjërat në jetë të cilat e krijojnë personalitetin: përkushtimi, sinqeriteti, puna e palodhshme.
Dewil
Dewil
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 10415
 <b>Piket</b> Piket : 11192
Regjistruar : 19/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Bantanama :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Tre gjërat më të rëndësishme në jetë Empty Re: Tre gjërat më të rëndësishme në jetë

Mesazh nga Foveros Fri 1 Oct 2010 - 6:02

1-shendeti
2-familja
3-suksesi
Foveros
Foveros
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 118
 <b>Piket</b> Piket : 128
Regjistruar : 28/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Tre gjërat më të rëndësishme në jetë Empty Re: Tre gjërat më të rëndësishme në jetë

Mesazh nga Arla Fri 1 Oct 2010 - 6:03

Perkushtimi
Sinqeriteti
Puna e palodhshme
Arla
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Tre gjërat më të rëndësishme në jetë Empty Re: Tre gjërat më të rëndësishme në jetë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Show Biz :: Lifestyle

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi