Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer.

5 posters

Shko poshtë

Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer. Empty Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer.

Mesazh nga Geri Thu 16 Sep 2010 - 6:02

Do doja te dija nga ju sesa te sinqert jeni me nje person qe e keni afer?

I thoni gjithmone te verteten apo me raste varet se ne cfar rrethanash jeni?

Thon qe sinqeriteti esht virtyt i njerzve me karakter te dobet , dhe ata qe kan nje karakter me te fort mund te manipulojn situaten ne interesin e tyre dhe pa qen te sinqert.
Esht provuar qe sa me i sinqert te jesh as me i varur je nga te tjeret.

Çmendim keni ju?
Geri
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19707
 <b>Piket</b> Piket : 23805
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer. Empty Re: Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer.

Mesazh nga Vizitor Thu 16 Sep 2010 - 9:53

Me njerzt e mi jam gjithmon e sinqert dhe me miqesin qe me rrethon, per te tjeret eshte e kot te jesh e sinqert, njerzit po fitojn nga sinqeriteti dhe manipolojn, me thashethem qe te sjellin ne nje situat teper te ndelikuar,qe veshtir te gjegj pastaj rrugdalje ,gjendesh ne nje udhekryq pa semafor deri sa te marresh forc dhe guxim te shperthesh dhe pastaj je prap vetvetja!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer. Empty Re: Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer.

Mesazh nga Pexha Thu 16 Sep 2010 - 9:55

me shoke e shoqe jam shum i sinqeret nuk rri me ata qe nuk dine qesht respekti
Pexha
Pexha
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 443
 <b>Piket</b> Piket : 450
Regjistruar : 07/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer. Empty Re: Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer.

Mesazh nga Geri Fri 17 Sep 2010 - 7:47

Besoj se kam nje tip qe jam i sinqert si per ate qe flas nga larg po ashtu dhe per ate qe kam afer apo bisedoj ball per ball , sinqeriteti esht gjeja me e mir qe ka nje njeri mund mos te ket shum gjera por te ket sinqeritetin e ndimon per cdo gje qe t'ja dal mbane.
Kur jam me dike afer esht mese normale qe ai me njef me rrenje e me dege dhe nuk esht nevoja te jem ne sikelet ti fshef dicka dhe n.q.s mund te kem dicka ne perjashtim te dashuris normal qe smund ti them sepse jan ceshte shum personale , por per gjera te tjera te zakonshme se kam porblem me fol shum hapur .
Geri
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19707
 <b>Piket</b> Piket : 23805
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer. Empty Re: Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer.

Mesazh nga Era beby Fri 17 Sep 2010 - 9:06

shum shum e sinqerte sepse personat qe kam afer i dua e smund ti genjej,,ndersa me te tjeret fareeeeeeeeeeeeeee...
Era beby
Era beby
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 25
 <b>Piket</b> Piket : 30
Regjistruar : 28/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer. Empty Re: Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer.

Mesazh nga Arla Fri 17 Sep 2010 - 9:41

Jo te gjithe personat qe ke afer mund te jene te rendesishem per ty.Une e sinqerte tregohem pothuajse me te gjithe, por me doza realiteti vetem tek ata me nivel dhe qe jane te nje kategorie te larte.
Arla
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer. Empty Re: Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer.

Mesazh nga Pexha Fri 17 Sep 2010 - 9:50

po mua me rethojne shum persona se punen e kam te atill me do jam shum i keq kure te tjeret i respektoj shum
Pexha
Pexha
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 443
 <b>Piket</b> Piket : 450
Regjistruar : 07/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer. Empty Re: Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer.

Mesazh nga Shpejtimi Fri 17 Sep 2010 - 23:21

mundohem te jem ama sa ja arrij qellimit nuk e di....
Shpejtimi
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer. Empty Re: Sa te sinqert tregoheni me personat qe keni afer.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi