Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gaxha në koncerte, e dashura e tij në plazh

 :: Show Biz

Shko poshtë

Gaxha në koncerte, e dashura e tij në plazh Empty Gaxha në koncerte, e dashura e tij në plazh

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Aug 2010 - 19:00




Gaxha në koncerte, e dashura e tij në plazh Derisa Adrian Gaxha
po e shfrytëzon stinën e verës për të realizuar sa më shumë koncerte profitabile, e dashura e tij, Luana Vjollca, po bën qejf nëpër plazhet e bregdetit shqiptar. Edhe pse të gjithë preferojnë të kalojnë verën në krah të më të dashurve të tyre, Luana, bukuroshja e cila tashmë është rikthyer në krahët e këngëtarit Adrian Gaxha, po i kalon pushimet me shoqëri.Kjo për shkak se Adriani ka të aranzhuar një morri koncertesh nëpër qytetet bregdetare shqiptare, si dhe në shumë qytete të Maqedonisë, ndërkaq Luana është e lirë në këtë drejtim, kështu që shijon rrezet e diellit në shoqëri të mikeshave. Dyshja kishin kaluar ca kohë së bashku para fillimit të sezonit veror, kur Luana ishte mysafire e Adrianit në Shkup. Ata thuhet se planifikojnë të pushojnë së bashku edhe dikur më vonë, pasi këngëtari shkupjan të përfundojë sezonin e koncerteve. /Panorama/Telegrafi/
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gaxha në koncerte, e dashura e tij në plazh Empty Re: Gaxha në koncerte, e dashura e tij në plazh

Mesazh nga Bani Fri 27 Aug 2010 - 5:10

kesaj i thone , njoni bo jet , e tjetri vuan , ktej ne kraahun tjeter , po plas gurrmaci hahah
Bani
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi