Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cifti po benin seks mbi altarin e nje kishe, i zbulon pastori

Shko poshtë

Cifti po benin seks mbi altarin e nje kishe, i zbulon pastori Empty Cifti po benin seks mbi altarin e nje kishe, i zbulon pastori

Mesazh nga Geri Wed 21 Jul 2010 - 8:57

Cifti po benin seks mbi altarin e nje kishe, i zbulon pastori Ses_mbi_altarin_e_kishes_970928148"Gruaja ime thoshte gjithmone se deshironte qe jeta jone
seksuale te ishte me pikante."


Nje pastor lokal ka zbuluar dhe ka gjobitur nje cift nigerian qe po bente seks mbi altarin e nje kishe. Lajmin e cuditshem e ka sjelle e perditshmja belge Hln.be.
Pastori pasi ka kerkuar qe 30 vjecari dhe gruaja e tij 28 vjecare te ndalonin dhe te largoheshin, ka qene shume i
indinjuar nga paturpesia e ciftit.

Ai u ka vene atyre te paguajne nje gjobe prej 170 dollaresh (rreth 118 Euro) si denim per paturpesine e tyre dhe qe kane ndotur altarin e kishes se tij ne Ikeja (Lagos.) Pastori i ka kerkuar gjithshtu ciftit qe te pastrojne altarin dhe t'i luten Zotit qe t'i fale per mekatin e bere.
Burri i akuzuar u mundua te justifikohej tek gjykatesi.
"Gruaja ime thoshte gjithmone se deshironte qe jeta jone seksuale te ishte me pikante." - tha ai. "Keshtu qe mendova qe do te ishte emocionuese ta benim ne nje kishe. Gruaja ime e vleresoi shume kete ide." Motivet dhe qellimi jo i keq i burrit nuk e binden gjykatesin qe vendosi te pranonte kerkesat e pastorit.
Geri
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19707
 <b>Piket</b> Piket : 23805
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi