Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj?

5 posters

Shko poshtë

Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj? Empty Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj?

Mesazh nga Arla Tue 13 Jul 2010 - 21:15

Femijeria eshte e mbushur plot me kerkesa dhe deshira.Disa te realizueshme e disa jo sepse varet nga mundesia ekonomike dhe e vendit ne te cilin jetojme.
Per ju cila ka qene ajo gje qe ju ka munguar dhe do donit ta keni tani ose e keni arritur?
Arla
Arla
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 2501
 <b>Piket</b> Piket : 2696
Regjistruar : 06/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj? Empty Re: Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj?

Mesazh nga Vizitor Wed 14 Jul 2010 - 4:21

Vellai im i madh,nuk e kisha afer derisa une rritesha Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj? Icon_cry


Edituar për herë të fundit nga Engjellushja në Thu 23 Dec 2010 - 5:42, edituar 1 herë gjithsej
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj? Empty Re: Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj?

Mesazh nga Jona Wed 14 Jul 2010 - 4:53

nuk besoj se me ka munguar gje ne femijeri sepse kam pasur 1 vella dhe nje moter me te madhe se me mesonin per cdo gje dhe nuk ka si femijeria e kujtoj me nostaligji dhe kur kthehem ne shqiperi takoj gjithe femijrine time dhe kujtojm se cfar kemi be kur kemi qen te vegjel ka shum gjera te bukur dhe nuk besoj se me ka munguar asnji gje
Jona
Jona
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 257
 <b>Piket</b> Piket : 262
Regjistruar : 06/06/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj? Empty Re: Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj?

Mesazh nga Geri Sat 24 Jul 2010 - 9:44

Dikush qe t'me rrinte si Çekic mbi koke pasi kam qen shum i lire.
Geri
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19707
 <b>Piket</b> Piket : 23805
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj? Empty Re: Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj?

Mesazh nga Vizitor Mon 23 Aug 2010 - 10:28

Ndoshta shume gjera do veqoja kete, ne rradh te pare kemi jetuar ne nje situat te veshtir nen diktaturen e serbis ,asnjeher skemi qen te lire per te luajtur per te dal ne rrug per tu shkolluar ,dhe kjo eshte qe me ka munguar mua ne femiri LIRIA!!!!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj? Empty Re: Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj?

Mesazh nga Shpejtimi Wed 29 Sep 2010 - 21:18

te me mungoj mos pyet se qeka kam pas se? se te me mungojne shume gjera qe po kam pasur nje femiri te poshter ama me ka mbush mend femirija ime
Shpejtimi
Shpejtimi
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 4253
 <b>Piket</b> Piket : 4315
Regjistruar : 01/05/2010
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : http://www.hapesirajone.com

http://www.hapesirajone.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj? Empty Re: Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj?

Mesazh nga Niku Thu 23 Dec 2010 - 5:39

familja ime kur ne nje mosh teper te vogel me kan mar vellezerit e mi me te medhenje larg qytetit time dhe larg familjes time po ashtu dhe shoqeria ime qe ishen shum vite me shum se 10 vjet ne vend te huaj si greqia ishte nje kohe e veshtir per te gjithe shqiptaret kur i kujtoj ato momente me dridhet i gjithe trupi
Niku
Niku
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 945
 <b>Piket</b> Piket : 995
Regjistruar : 30/01/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : tirane

http://www.hapesirajone.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj? Empty Re: Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj?

Mesazh nga Vizitor Thu 23 Dec 2010 - 5:54

Kam then edhe me lart,jam rrite pa vellain e madh,ai larg familjes,dhe nuk di se ceshte te kesh nje vella sa je i/e vogel,asgje tjeter s'me ka mungua,kam pas gjitha qe ka nevoj nje femije.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj? Empty Re: Cila eshte ajo gje qe ju ka munguar gjate femijerise tuaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi