Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paris: Vibratori me i shtrenjt 40 mije euro

2 posters

Shko poshtë

Paris: Vibratori me i shtrenjt 40 mije euro Empty Paris: Vibratori me i shtrenjt 40 mije euro

Mesazh nga *PRADA* Tue 29 Jun 2010 - 6:05

Ajo ka nje form te pagabueshme por eshte bere me 18 karat ari dhe me 117 diamante.
Eshte vibratori me i shtrenjt ne bot, ekspozuar ne bizhuterin "Victor" ne Vendome ne Paris, i specializuar ne "bizhuteri intime", shitur 40 MIJE EURO!
"Kemi krijuar ket loder seksuale si nje deklarate dashurie per njerez te vecant dhe te pasur" - tha Jean Frantois Tokars, menaxher i bizhuteris.
"Deri sot eshte shitur shum"- shtoi ai.
Mund te personalizohet sipas gustove me ar te bardhe, te zi ose roz dhe me gura te cmuar.
Vibratori baz kushton 24 mije euro.
*PRADA*
*PRADA*
Hapesira Jone - Forum
Hapesira Jone - Forum

<b>Postime</b> Postime : 78
 <b>Piket</b> Piket : 112
Regjistruar : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paris: Vibratori me i shtrenjt 40 mije euro Empty Re: Paris: Vibratori me i shtrenjt 40 mije euro

Mesazh nga Bani Mon 10 Jan 2011 - 19:13

cdoni mer ju vibrator ju shpalft mortja hajde mi ke une , nuk ju shkon mendja mo per vibrim , ene ju them une pastaj vibro vibro loqk vibro vibro shpirt , e shef i dete abababa si jam nona fare nuk mahem per kto gjona Paris: Vibratori me i shtrenjt 40 mije euro 343501
Bani
Bani
Hapësira Jonë - Forum
Hapësira Jonë - Forum

<b>Postime</b> Postime : 1294
 <b>Piket</b> Piket : 1311
Regjistruar : 23/03/2010
 <b>Mosha</b> Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi