Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Në qershor albumi i parë i reperit Capital

 :: Show Biz

Shko poshtë

Në qershor albumi i parë i reperit Capital Empty Në qershor albumi i parë i reperit Capital

Mesazh nga Geri Tue 9 Mar 2010 - 10:37

Në qershor albumi i parë i reperit Capital Capital-T-243x300Capital T është duke e realizuar një album, i cili është albumi i tij i parë dhe që pritet të lansohet në
qershor.Jam duke e realizuar albumin tim të parë.Albumi do ti ketë gjithsej 15 këngë, 12 prej të cilave do të jenë këngë të pa
dëgjuara deri më tash, ndërsa tri prej tyre janë të dëgjuara më herët”, ka thënë Capital T për Infopress.Si nismë e lansimit për krijimet e reja do të jetë edhe bashkëpunimi me “2 po 2” ndërsa Capital T premton edhe tri bashkëpunime të tjera. Producent do të jenë Besniku i “2 po 2”ndërsa producentë tjerë qe më kanë bërë instrumentalet janë: Flori, DonArbas ,Çekiç edhe disa bashkëpunëtorë tjerë”, thotë reperi.Kënëgtarika treguar se rreth 50 për qind e punës për albumin është përfunduar,
ndërsa ka mbetur vetëm finalizimi i këngëve. “Albumi besoj se do të jetëi gatshëm rreth muajit qershor”, tregon Capital T.
Geri
Geri
Fondatore St@ff Forum
Fondatore St@ff Forum

<b>Postime</b> Postime : 19707
 <b>Piket</b> Piket : 23805
Regjistruar : 21/04/2009
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
 <b>Vendbanimi</b> Vendbanimi : Ne qytetin e dashur Tirone

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi